Paprasto žmogaus nuomonė

Autorius: ArteMonas Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-03-10 08:03:18, skaitė 4067, komentavo 0

Paprasto žmogaus nuomonė

Autoriaus kalba ištaisyta. 

Aš bandžiau laikytis toliau nuo politikos ir, kaip sakoma: norisi gyventi be keiksmažodžių, bet bl*t...

Žinot ką? Atsibodo gyventi šalyje, kur nuo pat gimimo esi "okupantas", o paskutiniu metu - dar ir "Putino agentas". Atsibodo stebėti žmonių isteriją, apie jau 20 metu "puolančius rusus"... Isteriją žmonių, kurie nesupranta, kad šneka apie didžiausią(!) pasaulio valstybę, kuriai užtektų keliu valandų, kad vien desantu užimti visas strategiškas vietas Lietuvoje... aš jau patylėsiu apie "Topol-M", vienos tokios gražuolės užtektų, kad išnešti visą mūsų "nepriklausomą" valstybę kartu su visa likusia Europa.

topol-m1.jpg

Jūs tikit valdžia, kuri laižo amerikietišką subinę ir jumis manipuliuoja, maitina jus pasakomis apie puolančią Rusiją. Ir žinokit, galų gale mūsų valdžia prisižais ir tada niekas neateis į pagalbą. Nei NATO, nei mobilizuoti gyventojai, nei dar kažkas nepadės, kai Amerika išprovokuos Rusiją, mūsų valdžios rankomis. Pusė iš jūsų, komentatorių, galvojat kad karas tai gražus ir patriotiškas gyvenimo etapas, bet iš tikro net nematėt didelių muštynių, po kuriu visur lieka kraujas ir nieko, visiškai nieko gražaus. Jūs ruošiatės kovoti su šalimi, kurią bandė užimti turkai, švedai, prancūzai, vokiečiai (2 kartus) ir daug daug kas... Per savo didelę istoriją nebuvo nei vienos kartos Rusijoje, kuri nežinotų, kas yra karas. Ir vistiek jinai gyva! Ne išgyvenusi, o gyva! Ir gyvens toliau... Ir joks Obama nesugebės užkariauti šitos šalies, tuo labiau to nepadarysit jūs.

Rusijai nereikia karo su Europa. Rusijai nereikia Lietuvos. Vėl pasakysit apie "užkariautą Krymą"? Skirtumas tarp Lietuvos ir Krymo tame - kad Kryme VISADA buvo Rusijos laivynas! Daugiau nei 70% Krymo gyventojams - rusų kalba yra gimtoji. Krymas istoriškai buvo rusiškas ir net būdamas Ukrainos dalimi - išlaikė savo autonomiją. Kas iš jūsų buvo ten anksčiau (nuo 1991 iki 2014 metu) - patvirtins mano žodžius - VISADA ten šnekėjo tik rusiškai. Tai buvo jų valia ir jų galimybė (kaip autonominės respublikos) išeiti is Ukrainos ir prisijungti prie Rusijos. O "žalieji žmogeliukai" tik padėjo jiems netapti dar vienu Donbasu.

Pabendraukit su Krymo gyventojais, jie patys jums viska pasakys. O dėl Lietuvos... Rusijai Lietuva nėra strategiškai svarbi vieta, jie ir taip turi priėjimą prie Baltijos jūros. Rusijai nereikia "tilto" iki Kaliningrado per Latviją ir Lietuvą. Rusijai nereikia karo. Karas visalaiką buvo naudingas tik amerikiečiams. Kodėl? Nes tai dideli pinigai, tai kapitalizmo kaina.

Nebūkit provokacijos aukomis ir rankomis, nei jums, nei rusams nereikalingas karas Europoje. Geriau pasakykit Putinui (kurio aš, kaip anarchistas - tikrai nedievinu) ačiū už tai, kad iki šiol laikosi ir nereaguoja i tokius mūsų prezidentės žodžius kaip "Rusija - teroristinė valstybė...", "Rusija okupavo...", "Rusija puola...". Būtų prie valdžios vietoj Putino toks kaip Stalinas, turėdamas šiandienos jėgą - išneštų jau pusę Europos, negalvodamas apie kainą. O jeigu tikrai norit pakeist kažką, gal laikas pagalvoti apie save? Pagalvoti apie tai, kiek Jūsų liko, lietuviai? O kiek liks po karo? Ar tikrai mes tokie laisvi su tokia provokuojančia valdžia? Ar tikrai mes laisvi, kai gyvenam blogiau vos ne už visą pasaulį ir kaltinam rusus, nors tik jie išėjo, kai mes VISKĄ prap*som, tai ką jie mums paliko, o tada mūsų bėdos ir prasidėjo. 

Aš nesakau kad mes turim vėl jungtis su Rusija. Tuo labiau jiems patiems nereikia dar vienos autonominės šalies, kuri neturi jokios produkcijos, prarado beveik visas gamyklas ir net tokią dovaną kaip atominę elektrinę, bet kurią reikės maitint. Jiems naudingiau prekiaut su mumis. O mums pigiau pirkti iš jų. Atėjo laikas apsispręst, kur yra teisybė, o kur yra melas ir provokacija, kas yra draugas, o kas tiesiog naudojasi naivumu. Atėjo laikas klausti mūsų valdžios ir teisti ją už tokią mūsų padėtį. Neleiskit trečiajam pasauliniam karui prasidėti nuo Lietuvos. Ir pagalvokit apie savo vaikų ir savo šalies ateitį. Ar tikrai mūsų šalis turės ateitį, einant tokiu keliu? Abejoju.

_____
Jūsų okupantas, anarchistas, ArteMon