Laisvas žmogus ir leftistiniai totalitaristai. Pritrenkiantis vaizdelis iš antifašystinio renginio JK

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2017-05-12 22:42:56, skaitė 4526, komentavo 0

Laisvas žmogus ir leftistiniai totalitaristai. Pritrenkiantis vaizdelis iš antifašystinio renginio JK

Kad suprasti, kaip atrodo totalitaristinės ideologijos pakastomis smegenimis pakanka pamatyti žemiau esantį video.

Taikus Britanijos pilietis atėjo į antifašystų, feminisčių ir juodaodžių ekstremistų gaujos "Black Lives matter" renginį tyliai pastovėti su plakatu "Apginkime teisę į idėjinių diskusijų laisvę".

Nieko nemušė, nepuldinėjo, nesityčiojo, nepravardžiavo, nesišaipė. Tiesiog stovėjo.

Kas jam nutiko? Pamatysite iki galo pasižiūrėję video. 

Nesu totalitaristas ir pripažįstu kitų žmonių teisę nepritarti mano pažiūrų principinėms nuostatoms.

Puikiai žinau, kad gyvenu pasaulyje, kuriame nemažai žmonių turi kitokią pasaulėžiūrą bei vertybines nuostatas, nei manosios. dar daugiau žmonių kitaip, nei aš vertina konkrečius pasaulio bei Lietuvos įvykius ar reiškinius. Ir aš pripažįstu, kad jie ir neprivalo laikytis manosios pasaulėžiūros, vertybinių nuostatų ar įvykių vertinimų.

Laisvė prasideda nuo pripažinimo, kad kiti žmonės turi kitokias nuomones, nei tu. Ir vien tai savaime nepaverčia jų nei nusikaltėliais, nei priešais.

Jeigu aš noriu paveikti kitų žmonių įsitikinimus, man teks patraukti jų dėmesį, pradėti su jais pokalbį, pateikti svarius argumentus, sudaryti patrauklų įvaizdį. Nes nemanau, kad jie man kažką skolingi.

Tuo tarpu leftistiniai totalitaristai - tokie, kaip tos feministės, antifašystai ir negrų ekstremistai iš video - tvirtai tiki, jog visi kiti žmonės turi prievolę pripažinti tas jų idiotiškas pažiūras už neginčijamą ir vienintelę tiesą - ir mano, jog kiti turi jaustis kaltais, jei jie tų ideologinių kvailysčių nepripažįsta!

Todėl jie ir smurtauja, kad nėra pajėgus lygiavertei diskusijai. Tipinis impotento-girtuoklio, mušančio žmoną iš bejėgiškumo suvokimo, sindromas. Tik liberaliųjų leftistų atveju ta impotencija yra intelektualinė.

Ir video tai matosi itin ryškiai ir atvirai.