Privačios mokyklos mokinukai Vilniuje žygiuos komunistuojančių feminisčių marše už "transseksualų teises"? Ir jų tėvai už tai dar pinigus moka?

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2017-01-21 15:16:10, skaitė 2938, komentavo 0

Privačios mokyklos mokinukai Vilniuje žygiuos komunistuojančių feminisčių marše už


Gyvi įspūdžiai iš renginio. Politizuoto homoseksualizmo judėjimo vėliavos plėvesavo...

Kažko nebesuprantu šiame gyvenime.

Ką bendro gali turėti Konservatorių lyderis G.Landsbergis ir jo žmona, garbioji pedagogė ir privačių mokyklų tinklo savininkė ir vadovė Austėja Landsbergienė su tokiu pasaulinio masto politizuotu renginiu, kurio viena iš garbės vicepirmininkių yra įžymioji JAV komunistų partijos eksvadovė ir teroristė Angela Davis (Anžela Devis)?

Profesorius V.Landsbergis turbūt šiąnakt lovoje vartosi, negalėdamas užmigti po tokios žinios!

A. Landsbergienės mokykla organizuoja paramos abortams, homoseksualų ir transeksualų „teisėms“ eiseną

Na, tebūnie - matyt, atsilikau nuo gyvenimo ir nieko nebesuprantu apie šiuolaikinį konservatizmą. Gal visos tos analinės-genderinės teisės ir atvirų sienų "gyvenk čia, kas nori" politika, už kurias sovietmečių JAV Komunistų partijos gretose taip aršiai kovojo Anžela Devis, nūnai yra neatskiriama tos kadaise tradicionalistinės ideologijos dalis? Gal būt, nesiginčysiu.

Galų gale, prie žygiuojančių Gėjų paraduose su dryžuotomis vėliavomis rankose iškilų partijos veidų jau spėjome priprasti.


Plakatų absoliuti dauguma buvo anglų kalba, t.y. skirti transliuoti žinią už Lietuvos ribų

Bet kuo čia dėta privati mokykla ir jos mokinukai?

Ar jų pasiturintys tėvai tam moka tikrai nemenkus mokesčius mokyklai, kad jų vaikučiai dalyvautų JAV Komunistų partijos ekslyderės vadovaujamuose politizuotuose žygiuose prieš JAV Prezidentą Trumpą ir už homoseksualizmo plėtrą?

Net smalsu pasidarė. Mokinukų žygis vyks šiandien, 12:00 val. nuo Kudirkos aikštės link Seimo. Gal nueisiu pasižiūrėti.


Mokinukai - žygiavo


Vargšas berniukas


Kovotojos su homofobija

Prie Seimo įvyko mitingėlis ir vaikų fotografavimasis išskleistos Homoseksualistų vėliavos fone. Norėsiu pamatyti tą kadrą vėliau, kai jis atsiras internete: