Ilgai laukta svajonė išsipildė – Seimo rinkimus užtikrintai laimėjo Landsbergių bendruomenė ir jos satelitai

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/ilgai... 2020-10-26 11:31:00, skaitė 1424, komentavo 28

Ilgai laukta svajonė išsipildė – Seimo rinkimus užtikrintai laimėjo Landsbergių bendruomenė ir jos satelitai

Naujoji Lietuvos premjerė bus Ingrida Šimonytė.

Kaip ir buvo prognozuota, 2020 m. Seimo rinkimus po antrojo turo užtikrintai laimėjo Žmonių partija – Landsbergių bendruomenės atstovai iškovojo 50 mandatų.

Žalieji valstiečiai laimėjo 32 mandatus, socialdemokratai 13, liberalai taip pat 13, Laisvės (Džiaugsmo) partija užsitikrino 11, Darbo partija 10 mandatų.

Save išsikėlė laimėjo 4 piliečiai.

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga bei Lietuvos socialdemokratų darbo partija turės po 3 parlamentarus.

Po 1 mandatą turės Lietuvos žaliųjų partija ir partija „Tvarka ir teisingumas“.

Taigi iš viso Landsbergių bendruomenė su savo satelitais liberalais Seime turės mažiausiai 74 vietas ir formuos valdančiąją daugumą.

Neabejojama, kad prie valdančiųjų prisijungs darkeletas pavienių politikų – buvęs žaliasis valstietis, Vytauto Landsbergio įprezidentinimo šalininkas Vytautas Bakas, buvęs tvarkietis Remigijus Žemaitaitis, kiti Žmonių partijos ideologijai artimi politikai.

Apibendrinus rezultatus galima teigti, kad Lietuvos žmonės išgirdo būsimos premjerės Ingridos Šimonytės širdies klyksmą ir pagaliau davė Landsbergių bendruomenei DAUGIAU JĖGOS.

Dabar turėdama daugiau jėgos, Žmonių partija jau yra informavusi, kad bus atsigręžta į svarbiausias Lietuvos žmonių problemas. Bus didinami atlyginimai ir pensijos, išvykusieji sugrįš, eksportas augs, suklestės regionai, Lietuva eis sėkmingų valstybių keliu, nebenyks kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis gaus gerą išsilavinimą, būs sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, būs užtikrintas ekonomikos augimas, bus sukurta europietiška gerovė ir t.t.: