G. Nausėda nusiuntė sveikinimo žodį grėsmei Lietuvos nacionaliniam saugumui

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/gnaus... 2020-10-01 14:42:00, skaitė 993, komentavo 0

G. Nausėda nusiuntė sveikinimo žodį grėsmei Lietuvos nacionaliniam saugumui

G. Nausėda (dešinėje).

Šalies vadovas Gitanas Nausėda pasveikino grėsmę Lietuvos nacionaliniam saugumui Kinijos Liaudies Respublikos vadovą Xi Jinpingą ir šalies žmones valstybės įkūrimo 71-ųjų metinių proga.

„Savo sveikinime Prezidentas pabrėžė, kad kitais metais sukanka 30 metų nuo Lietuvos Respublikos ir Kinijos Liaudies Respublikos diplomatinių santykių užmezgimo, ir išreiškė lūkestį, kad valstybių dvišalis dialogas ir bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose bus plėtojami remiantis abipuse pagarba ir demokratinėmis vertybėmis“, - sakoma Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas pasveikino Kiniją šalies įkūrimo metinių proga“.

Informuojama, kad valstybės lyderis palinkėjo skatinti abipusiškai naudingus ir lygiaverčius politinius, ekonominius, prekybinius, kultūrinius santykius ir žmonių tarpusavio ryšius.

Apie visus G. Nausėdos nuveiktus darbus siekiant Gerovės valstybės visada rasite skiltyje „Kuriant G. Nausėdos gerovės valstybę“.

Ekspertai.eu primena, kad 2019 m. vasario 5 d. paskelbtas 2018 m. Lietuvos „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas“, kuriame grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui paskelbta ne tik Rusija, bet ir Kinija. Seime šį dokumentą pristatė LR VSD direktorius Darius Jauniškis ir AOTD prie LR KAM direktorius Remigijus Baltrėnas.

Šaltinis: prezidentas.lt