Tuo metu, kai Dž. Sorošo veikla kaip pavojinga draudžiama ne vienoje valstybėje, Lietuvoje ji klesti

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/tuo-m... 2020-09-19 22:11:00, skaitė 1143, komentavo 2

Tuo metu, kai Dž. Sorošo veikla kaip pavojinga draudžiama ne vienoje valstybėje, Lietuvoje ji klesti

Paviešinti dokumentai atskleidė, kaip už Dž. Sorošo milijonus pasaulyje keliamos krizės, kuriama naujoji ES pabėgėlių politika, kišamasi į rinkimus ir t.t.

Kai tinklapis realisticobserver.blogspot.com prieš trejus metus paskelbė milijardieriaus Džordžo Sorošo (George Soros) remiamų organizacijų sąrašą, vien JAV jų suskaičiuotos 206.

Šiuo metu, manoma, tokių organizacijų pasaulyje (taip pat ir Lietuvoje; mūsų šalyje bene žinomiausi yra prieš penkerius metus atsinaujinęs Atviros Lietuvos fondas ir Demos kritinės minties institutas) yra gerokai daugiau (didesnis dėmesys skirtas judėjimui BLACK LIVES MATTER, LGBT judėjimams ir t.t.).

Čia rasite minėtą sąrašą.

Dž. Sorošo veikla draudžiama ir ribojama kaip pavojinga daugelyje valstybių: Rusijoje, Vengrijoje, Šiaurės Makedonijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Serbijoje, Bulgarijoje, ji kritiškai pradėta vertinti ir JAV, kai šalies prezidento rinkimus prieš ketverius metus laimėjo Donaldas Trampas (Donald Trump).

2016 m. birželį WIKILEAKS sukūrė specialią svetainę DC LEAKS, kurioje paviešinti iki tol slapti buvę Dž. Sorošo valdomo Atviros visuomenės fondo dokumentai. Jie atskleidė, kaip už Dž. Sorošo milijonus pasaulyje keliamos krizės, kuriama naujoji ES pabėgėlių politika, kišamasi į rinkimus ir t.t.