Privalomos veido kaukės puikiai tarnauja, siekiant kuo labiau žaloti vaikų sveikatą

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/priva... 2020-09-08 21:02:00, skaitė 379, komentavo 0

Privalomos veido kaukės puikiai tarnauja, siekiant kuo labiau žaloti vaikų sveikatą

Kaip Lietuvos valdžia (Lietuvos teritoriją administruojantys vasalai) žiūri į taip vadinamą pasaulinę koronaviruso pandemiją, jau skelbėme ne vienoje publikacijoje, – jiems šis virusas ne baisesnis, negu paprasčiausias peršalimas.

Valdžioje esantys individai visiškai nesilaiko savo nustatytų griežtų taisyklių – jiems bei jų sėbrams atvykusiems iš užsienio, nereikia privalomai izoliuotis, nereikia masinio susibūrimo vietose dėvėti veido kaukių, nereikia laikytis saugaus dviejų metrų atstumo ir t.t., ir pan.

Visa tai būtų pusė bėdos, nes ne tik valdžia suvokia, kad visa sukelta isterija, tai tik milžiniškos pasaulio pinigų šeimininkų mega aferos dalis.

Tačiau kitas dalykas neatleistinas – tautiniai vasalai, persistengdami prieš savo šeimininkus, nevirptelėdami pasiryžę žaloti ir žaloja ne bet kieno, o šalies vaikų sveikatą.

Apie tai rugsėjo 8 d. ekspertai.eu laida „Aktualus skambutis“, šį kartą be skambučio, nes Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas iš anksto atsisakė komentuoti faktus, kurie pateikti šiame video.

P. S. Baigiant rengti šią laidą sužinojome, kad vaizdo įrašas „Valstybinis transliuotojas sako daug netiesos apie veido kaukes“, apie Monikos Garbačiauskaitė-Budrienės vadovaujamo valstybinio transliuotojo skleidžiamą melą ir propagandą iš „PressJazz TV“ youtube paskyros panaikintas. Šį vaizdo įrašą galima žiūrėti ČIA.