Paaiškėjo, kad Deimantė Kedytė nepamiršo lietuvių kalbos, tačiau kalba su dideliu akcentu

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/paais... 2020-09-08 08:47:00, skaitė 585, komentavo 4

Paaiškėjo, kad Deimantė Kedytė nepamiršo lietuvių kalbos, tačiau kalba su dideliu akcentu

Advokatė Neringa Grubliauskienė.

Rugsėjo 7 d. Panevėžio apygardos teisme toliau buvo nagrinėjama buvusios Seimo narės ir teisėjos Neringos Venckienės byla.

„Buvo toliau apklausinėjami liudytojai ir liudijo N. Venckienės mama (Laimutė–BNS) Kedienė, teta (Audronė–BNS) Skučienė ir specialistė, kuri vertino mergaitės gyvenimo sąlygas pas globėjus“, - naujienų agentūrai BNS pasakė sakė teismo atstovė Jolita Gudelienė.

Daugiau jokios informacijos iš teismo nei valstybinė, nei nepriklausoma žiniasklaida neskelbia. Visas ilgas šios žiniasklaidos pranešimas apie atrodo taip:

skirt.png

Ekspertai.eu taip pat primena, kad 2018 metų sausio 13 d. Laisvės premijos laureatė Nijolė Sadūnaitė sakydama kalbą Seime prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio ir premjero Sauliaus Skvernelio iki 2018 m. vasario 16 dienos, Lietuvos šimtmečio minėjimo, reikalavo pateikti neginčijamus įrodymus, kad 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu prievarta pagrobta ir nežinia kur pradanginta Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Prezidentė dar Seimo salėje iš karto į ausį N. Sadūnaitei pašnibždėjo, kad niekada nežinojo ir nežino kas atsitikę su vaiku, o premjeras nurodė, kad N. Sadūnaitė viską melavo.

Seimo pirmininkas kiek vėliau informavo, kad nieko apie tai nežino.

skirt.png

Mergaitės pagrobimo vaizdai iš lauko:

Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės kreipimasis į tautą 2012 m. gegužės 17 d.:

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.