V. Bakas atskleidė, kad mūsų šalies verslininkai dirbantys Baltarusijoje yra Rusijos interesų lobistai Lietuvoje

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/vbaka... 2020-09-04 20:28:00, skaitė 370, komentavo 3

V. Bakas atskleidė, kad mūsų šalies verslininkai dirbantys Baltarusijoje yra Rusijos interesų lobistai Lietuvoje

V. Bakas (galvutė pažymėta violetiniu apskritimu). Nuotr. facebook.com

Buvęs žaliasis valstietis, Žmonių partijos patriarcho Vytauto Landsbergio įprezidentinimo šalinkas, revoliucinę idėją 2020 m. Seimo rinkimuose siūlantis Vytautas Bakas visuomeniniuose tinkluose paragino perskaityti savo paties parašyta analitinę analizę „Žalieji žmogeliukai“ jau Minske. Kas toliau?“.

„Kodėl mums svarbu, kad baltarusių tautai pasisektų?

Pirma, A. Lukašenka savo šalį pavertė poligonu, kuriame Rusijos kariuomenė ir žvalgyba turi galimybę kurti puolamuosius scenarijus, dislokuoti savo pajėgumus, kištis į mūsų politinius procesus;

Antra, visai šalia mūsų pastatyta nesaugi Astravo atominė elektrinė, kuri bet kada gali tapti ekologinės katastrofos priežastimi, o viso regiono gyvenimą paversti pragaru;

Trečia, turime veikti, nes nuo to, kaip klostysis įvykiai Baltarusijoje, priklausys kokio masto įtaką „žalieji žmogeliukai“ turės Lietuvos energetikoje, ekonomikoje, politikoje ir viešojoje erdvėje“, - visuomeniniuose tinkluose savo darbą pristatė V. Bakas.

Minėtoje analitinbėje analizėje, politikas atkreipė dėmesį į vieną labai svarbią detalę, kad visi tie verslininkai iš Lietuvos, kurie turi verslą Baltarusijoje turi arba A. Lukašenkos stogą, arba dar blogiau – yra Rusijos interesų lobistai Lietuvoje.

„Mūsų problema, kad ekonomikos ir verslo ekspertai gąsdina mus, jog pernelyg didelis spaudimas diktatoriui gali padaryti žalą Lietuvos ekonomikai. <...> Vieša paslaptis, jei nori saugiai daryti verslą Baltarusijoje, turi turėti A. Lukašenkos stogą arba būti Rusijos interesų lobistu Lietuvoje“, - atskleidė V. Bakas.

Ekspertai.eu primena, kad Žmonių partijos patriarcho Vytauto Landsbergio įprezidentinimo šalininkas, aktyvus kovotojas su Rusijos grėsmėmis, perspėjęs Vakarus, kad Rusija pasitelkdama hibridines grėsmes vykdo karą prieš Vakarų civilizaciją, istorinių rekomendacijų Vakarams dalintojas, žmogus nenorintis, kad valstybė būtų valdoma nuo galinės sėdynės, todėl Lietuvos prezidento rinkimuose balsavęs už Landsbergių kandidatę, su Vakarų specialiosiomis tarnybomis siejamas ir to neneigęs „tautos riteriu“ vadinamas V. Bakas jau ketverius metus iš eilės nesugeba atsakyti į jam pateiktus labai konkrečius klausimus. Apie tai plačiau publikacijoje „Tautos riteris Vytautas Bakas ketvirtus metus iš eilės neįstengia atsakyti į labai konkrečius klausimus“.