T. B. Burauskaitės atsakymas negalėjo nesužavėti – anušauskinių KGB sąrašų skelbėjai ėmė stipriai muistytis

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/tbbura... 2020-06-27 13:22:00, skaitė 957, komentavo 2

T. B. Burauskaitės atsakymas negalėjo nesužavėti – anušauskinių KGB sąrašų skelbėjai ėmė stipriai muistytis

Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadovė Teresė Birutė Burauskaitė (kairėje) ir anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas Arvydas Anušauskas (dešinėje).

2020 m. birželio 26 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Patyčia iš kardinolo Vincento Sladkevičiaus, Sauliaus Sondeckio ir Donato Banionio tęsiama“. Spaudos konferencijoje dalyvavo režisierius Raimundas Banionis, Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos narys Aldas Mačiulis, buvęs Lietuvos Seimo narys Audrius Nakas.

Kaip žinoma, 2018 m. pradžioje Landsbergių bendruomenės prasidėjusi iniciatyva, skirta suniekinti pačias iškiliausias Lietuvos asmenybes nesibaigė iki šios dienos.

Nors Liustracijos komisija dar tais pačiais 2018 m., po gausios šmeižto ir srutų lavinos minėtų asmenų atžvilgiu paskelbė, kad nėra jokių duomenų, apie jų bendradarbiavimą su KGB, Landsbergių bendruomenei patarnaujančios struktūros iki šios dienos nepaskelbė nei paneigimo, nei jokio atsiprašymo.

Jau yra prasidėję teisminiai procesai, prie tuos šmeižikus – anušauskinių KGB sąrašų skelbėjus.

S. Sondeckio artimųjų teisininkai šį pavasarį kreipėsi į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro LGGRTC) vadovę Teresę Birutę Burauskaitę reikalaudami, kad internetinėje svetainėje kgbveikla.lt nedelsiant, trumpai ir aiškiai būtų paskelbta, kad S. Sondeckis nebuvo KGB agentas.

T.B. Burauskaitės atsakymas negalėjo nesužavėti – moteris itin lakoniškame atsakyme informavo, kad šioje svetainė po šmeižtu apie S. Sondeckį yra patalpinta ciatata iš vienos naujienų agentūros pranešimo, kuri skamba taip:

dgyu.jpg

Kada šį prierašą savo valdomoje svetainėje padarė T. B. Burauskaitė, nėra žinoma. Moteris apsimetė nesuprantanti, kad artimieji kreipėsi norėdami gauti ne naujienų agentūros citatą, o vienareikšmišką LGGRTC, vadovaujamą T. B. Burauskaitės, paneigimą dėl aukščiau minėto šlykštaus šmeižto.

Apie tai ir buvo ši spaudos konferencija: