"KORONĖS PROJEKTO" AUTORIAI NEPASIDUODA. Futurism.com: kol nebus vakcinos, nėra jokių šansų grįžti į normalų gyvenimą

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/pavies... 2020-06-14 12:23:00, skaitė 906, komentavo 1

Baltųjų Rūmų infekcinių ligų ekspertas dr. Entonis Faučis (Anthony Fauci)

Paviešinus slaptus JAV Ligų kontrolės ir profilaktikos centrų (Centers for Disease Control and Prevention, CDC) dokumentus, paaiškėjo, kad Amerika pernelyg atsipalaidavo pastaruoju metu vykusių riaušių metu: pastarosiomis dienomis nuo koronaviruso kasdien miršta maždaug po tūkstantį amerikiečių, o suserga dvidešimt kartų daugiau. Taip teigia tinklalapis futurism.com.

Pasak žurnalo The Atlantic žurnalisto, profesionalaus mediko Džeimso Hemblino (James Hamblin), nėra jokios antrosios bangos, o yra "viena ilga banga".

Net Baltųjų Rūmų infekcinių ligų ekspertas dr. Entonis Faučis (Anthony Fauci) pareiškė, kad tai, kas dabar vyksta, yra "blogiausias košmaras", nes virusas "per keturis mėnesius nusiaubė visą pasaulį, ir niekas dar nesibaigė".

Jei ir toliau virusas nebus sustabdytas, JAV jis gali nusinešti labai daug gyvybių, teigia specialistai, jiems antrina paviešinta informacija.

Taip pat esama žinių, kad vis smarkiau koronavirusas įsiplieskia Lotynų Amerikoje. "Kol kas aišku tik tiek: kol mokslininkai nesukurs saugios ir efektyvios vakcinos, nėra jokių šansų grįžti į normalų gyvenimą", - tvirtina tinklalapis futurism.com.

(Futurism.com priklauso Singuliarumo universitetui (Singularity University), kurį įkūrė tokios korporacijos kaip, NASA, Google, Cisco, Nokia, Autodesk, Genentech, Kauffman, ePlanet Capital ir kai kurios kitos kompanijos iš Fortune500 sąrašo. Singuliarumo universitetas propaguoja žmonių nemirtingumo, transhumanizmo, žmonių kiborgizavimo, kosminio turizmo, asteroidų įsisavimo idėjas. – red. past.)

Šaltinis: futurism.com