N. Oželytė galiūną Ž. Savicką išvadino mėsos gabalu ir š… krūva

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/n-oz... 2020-05-20 09:37:00, skaitė 981, komentavo 10

N. Oželytė galiūną Ž. Savicką išvadino mėsos gabalu ir š… krūva

Šį kartą „Facebook“ ringe susikibo skirtingų svorio kategorijų atstovai. Į „nokdauną“ buvo pasiųstas visų skriaudžiamas šoumenas Andrius Tapinas. O jį nokautavo visiems gerai žinomas stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas

Į pagalbą Tapinui suskubo įvairiausio plauko „Landsbergistai“, viena iš atskubėjusių padėti Andriui Tapinui buvo Nijolė Oželytė. Pažiūrėkite, kaip viskas vyko:

Galingiausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas „facebook“ paskyroje „sudavė“ sorošiniam Tapinui per jausmus, parašydamas apie jo tėvą ir nuostabią Tarybinę vaikystę:

Andrius Tapinas nuotrauka.

Žinoma, į tai tuoj pat sureagavo ir pats Andrius Tapinas:

Kaip stipriausias pasaulio žmogus ir, regis, buvęs normalus bičas, kai kalbinau laidoje, virsta šlykščiu melagiu ir menkysta.

Praleidau tą faktą, kad jam labai patiko įrašas, kur komentaruose mane į pečių norėjo kišti, bet čia jau kitas lygmuo pasiektas, Žydrūnas Savickas.

Mano tėtis nebuvo jokios Lenino partijos laureatas. Nebuvo jokio LKP Centro komiteto narys. Nebuvo ilgametis sovietinės televizijos vadovas. Nežinau, kaip ten su prabangiu buteliu, ar 60 kvadratų Žirmunuose skaitosi prabanga, tai čia nesiginčysiu. Atsiprašysit, Žydrūnai, už melą ir šmeižtą, ar kaip darysim?

Ir štai, į pagalbą atbėga dar viena „Landsbergistė“- fanatikė, kuri bandė iš visų jėgų apginti Andrių Tapiną:

Nijole Oželyte: Andriau, na ir vėl stebinate savo nesupratingumu. Na ,jaunas dar esat, ne rizikos grupėje,tai leisiu sau paaiškinti : kiekvienas žmogus savo raumenį vis kitoje kūno vietoje augina – vieni galvoje, kiti širdyje, dar kiti tarp kojų, o dar dar kiti – mėsoje. Tai kokias pretenzijas dėl sąžinės ar kitų galvoje bei širdyje gimstančių savybių galima reikšti tam, kuris yra mėsos gabalas ??? Na tikrai, iš gabalo ką paimsi – jis paprastas, kaip š… krūva ir net neapsimeta.

Galų gale į ringą išbėgo „teisėjas“ ir pabėrė Tapinui pastabų:

Aleksandras Nemunaitis: Tas Tapino (dabar jau galiu sakyti nuolatinis) gąsdinimas bylinèjimais man vis labiau primena mokyklos pradines klases ir kai kurių klasiokų „Aš tuoj brolį pakviesiu“.

O tašką dėl Tapinų sąsajų su Sorošu padėjo Laima Kazukauskytė Misiūnienė:

Nežinau kaip ten su turtais, bet dėl Tapino šeimos užnugario, Žydrūnas yra teisus. Ar klysta ir lzc. Lt

Laima Kazukauskyte Misiuniene nuotrauka.

P. S „Būkime vieningi“ komentaras

Tapinai, atsakyk, iš kur gavai pinigų įkurti „Laisvės TV“? Kameros ir visa kita įranga nepigi. Amerika padėjo? Sorošo gauja prafinansavo tam, kad keltum sąmyšius ir juodintum visus, kurie nėra už „sorošines – landsgrybistines“ idėjas? Atmink, kad tavo galiojimo laikas jau eina į pabaigą ir už viską teks atsakyti.

Vasilijus Kovalskis