Padėkojo: po Jevrosojūzo valdininko chamiško pareiškimo "HUawei" atšaukia savo pagalbą ES

Autorius: Anno Šaltinis: https://tsargrad.tv/news/otbla... 2020-03-30 19:39:00, skaitė 940, komentavo 10

Padėkojo: po Jevrosojūzo valdininko chamiško pareiškimo

Po chamiškų aukšto rango ES pareigūnų kaltinimų dėl "pigaus piaro" Kinijos bendrovė „Huawei“ atšaukia savo pagalbą Europos šalims.

„Padėkojo. „Huawei “išsiuntė milijonus apsauginių kaukių vargstančioms Europos šalims: milijoną - į Ispaniją, 800 000 - į ligonines ir senelių namus Olandijoje ... Tačiau aukštas ES valdininkas apkaltino„ Huawei “dėl pigios piaro. „ Huawei“ atsiprašė ir pareiškė, kad daugiau taip nebedarys.“, - komentuojama istorija socialiniuose tinkluose.

Kinijos bendrovė „Huawei“ atšaukia pagalbą Europos šalims po ES vyriausiojo įgaliotinio užsienio reikalams ir saugumo politikai Žozepo Borelio pareiškimų. Pastarasis Kinijos bendrovės pagalbą pavadino „pigiu piaru“. Mes kalbame apie milijoną apsauginių kaukių, kurias „Huawei“ atsiuntė į Ispaniją, taip pat apie 800 tūkstančių kaukių ligoninėms ir slaugos namams Olandijoje. Žozepas Borelis Kinijos pagalbą pavadino „dosnumo politika“ ir bendrovės piar-kampanija, įtardamas pagalboje klastingus ketinimus. 

Oficialus „Huawei“ atstovas pareiškė,  kad "Hauwei" kompanija nesiruošė vykdyti jokios „dosnumo politikos“. Jis pabrėžė, kad jo įmonė nenori turėti nieko bendra su politinėmis Jevrosojūzo razborkėmis, todėl nutraukia pagalbą Europai.

“-Mes padarysime galą kaukių donorystės programai čia, Europoje,” - pasakė „Huawei“ atstovas interviu „EURACTIV“.