Žmonių partija turi net tris galingus vedlius – tai gali būti pergalės garantas 2020 m. Seimo rinkimuose

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/zmoniu... 2020-03-04 10:34:00, skaitė 528, komentavo 4

Žmonių partija turi net tris galingus vedlius – tai gali būti pergalės garantas 2020 m. Seimo rinkimuose

Žmonių partijos lyderiai: Vytautas Landsbergis, Ingrida Šimonytė ir Gabrielius Landsbergis.

Nepartinei Žmonių partijos atstovei Ingridai Šimonytei paskelbus, kad ves Žmonių partijos sąrašą 2020 m. Seimo rinkimuose, dar labiau sutvirtėjo šio politinio darinio pozicijos.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad šios partijos garbės pirmininkas, patriarchas Vytautas Landsbergis neseniai įkūrė naują visuomeninį pasipriešinimo sąjūdį (apie tai skelbėme publikacijoje „Tris su puse valandos vykusio pasipriešinimo sąjūdžio suvažiavimas – santrauka per 10 minučių“), kuris turėtų padėti iškovoti pergalę ateinančiuose rinkimuose.

Žmonių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis po I. Šimonytės sprendimo suskaičiavo, kad dar vieną Žmonių partijos vedlę palaiko net pusę milijono rinkėjų. Vien tai irgi turėtų garantuoti užtikrintą pergalę Seimo rinkimuose.

Rikimus laimėjus Žmonių partijai Lietuva turėtų naująją premjerę – I. Šimonytę.

Dabar, kai Žmonių partija dabar vienu metu turi net tris stiprius vedlius – I. Šimonytę, V. Landsbergį ir G. Landsbergį – kuo negali pasigirti nė viena Lietuvos partija ar judėjimas, abejonių šios partijos sėkme neturėtų kilti net didžiausiems Landsbergių sąjūdžio skeptikams.

Jūsų dėmesiui kovo 4 d. G. Landsbergio įžvalgos išsakytos valstybinio transliuotojo eteryje:

Ekspertai.eu taip pat primena, kad jei Lietuvos rinkėjams būtų užtekę proto ir 2016 m. Seimo rinkimus būtų rinkimus laimėję Žmonių partija, tuomet, pasak Žmonių partijos, būtų didėję atlyginimai ir pensijos, išvykusieji būtų sugrįžę, eksportas būtų augęs, būtų suklestėję regionai, Lietuva būtų ėjus sėkmingų valstybių keliu, būtų nebenykę kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis būtų gavęs gerą išsilavinimą, būtų sukurta galimybė dirbti ir užsidirbti visoje Lietuvoje, būtų užtikrintas ekonomikos augimas, būtų sukurta europietiška gerovė ir t.t.

Deja, prieš ketverius metus Lietuvos piliečiai Žmonių partijos teiktomis galimybėmis nepasinaudojo, tad kaltinti tegali patys save.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad Lietuvos politikos mokslininkai primygtinai prašo nesityčioti iš Žmonių partijos ir jų nuolatos atnaujinamų šalies gelbėjimo programų (apie tai skelbėme publikacijoje „Politikos mokslininkas ragina baigti tyčiotis iš ant 15-17 proc. plūduriuojančios Žmonių partijos“).

Susiję:

sim-01.jpg