Atsakingas verslininkas G. Pangonis atsakė besiskundžiantiems pinigų stygiumi: tikriausiai jūsų abi rankos kairios

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/atsaki... 2020-01-09 12:16:00, skaitė 263, komentavo 5

Atsakingas verslininkas G. Pangonis atsakė besiskundžiantiems pinigų stygiumi: tikriausiai jūsų abi rankos kairios

 Atsakingas verslininkas G. Pangonis ir tarybinis propagandistas R. Valatka

Prieš šv. Kalėdas vienas garsiausių Lietuvos propagandos meistrų, buvęs leidinio „Tarybinis pedagogas“ redaktorius Rimvydas Valatka nepriklausomo Žmonių partijos portale pakalbino vieną sėkmingiausių Lietuvos verslininku, AB „Grigeo“ vadovą Gintautą Pangonį.

Vyrai laidoje „Atsakingas požiūris“ pasikalbėjo apie tai, kuo ir kaip gyvena Lietuvos verslas, kaip keičiasi lietuvių požiūris į verslą, koks verslo indėlis inicijuojant proveržį šalyje ir kuriant Lietuvą, ko reikia, norint įkurti sėkmingą verslą, kaip Lietuvos verslininkai yra pajėgūs konkuruoti su verslais visame pasaulyje.

Laidoje G. Pangonis atskleidė, kad 2018 m. buvo rekordiniai, 2019 m. irgi baigėsi labai gerais rezultatais, darbuotojų atlyginimų vidurkis yra apie 2 tūkst. eurų ir atlygis 2020 m. taip pat didės.

Verslininkas atsakė ir besiskundžiantiems pinigų stygiumi.

„Tikriausiai jūsų abi rankos kairios“, - nurodė verslininkas pinigų stygiaus priežastį.

Atsakydamas į R. Valatkos klausimą, kada gyvensime kaip Švedijoje ar Vokietijoje, verslininkas teigė, kad „mums reikia atsisukti ir atgal pažiūrėti – kokį mes kelią jau nuėjome“.

„Ta Vokietija ar Skandinavijos šalys nebėra taip toli“, - atskleidė G. Pangonis.

Šių metų pradžioje teisėsaugininkai surado sėkmingo ir atsakingo verslo racionalizacijos įrodymą – valymo įrenginius apeinantį apyvamzdį, per kurį nuotekos iš fabriko tekėjo ne į valymo įrenginius, o į Kuršių marias, taip jas užteršdamos.

Esą dėl tokio nuotekų išleidimo uostamiestyje galėjo kilti baisi smarvė, kuri jau ne vienerius metus vargina miesto gyventojus.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Visuomenės sveikatos fakulteto profesorės Rūtos Ustinavičienės teigimu, kad baisią smarvę skleidusi medžiagą – tai merkaptanas.

„Merkaptanas yra viena labiausiai dvokiančių medžiagų pasaulyje. Jo kvapas – tai kanalizacijos dvoko, supuvusių kopūstų ir česnako kvapų mišinys“, valstybiniam transliuotojui pasakė R. Ustinavičienė.

Skelbiama, kad G. Pangonis yra filantropas – jo valdoma „Grigeo“ yra paaukojusi 300 tūkstančių eurų naujos bažnyčios statybai Grigiškėse, bendrovė taip yra prisidėjusi prie kitų labdaros ir paramos projektų.

G. Pangonis yra pelnęs ir V. A. Graičiūno nominacijos apdovanojimą už sėkmingą praktinę vadybinę veiklą, asmeninius nuopelnus įmonių valdymo ir plėtros srityje bei pasiektus aukštus vadovaujamų įmonių gamybinės veiklos rezultatus.


Apdovanojimo akimirka.

„Kad ir koks darbas bebūtų – tobulėk, padaryk daugiau ir geriau nei kiti, pasistenk ir tave pastebės“, - teigia G. Pangonis.

G. Pangonio turtas vertinamas 50 milijonų eurų ir turtingiausių Lietuvos žmonių 500-e užima 83-ią vietą.

2019 m. jis skyrė 4 tūkst. eurų Gitano Nausėdos prezidento rinkimų kampanijai. Ši parama žiniasklaidoje buvo sieta ir su SEB banko sprendimu palankiomis sąlygomis suteikti paskolą „Grigeo“.

Susiję:

Garsus tarybinis propagandistas R. Valatka instinktyviai priminė KGB'istines tradicijas, kurias reikėtų taikyti ir šiandien

propval.jpg