Neleiskime "elitui" žaisti šachmatais

Autorius: Paulius Radvanskis Šaltinis: http://radvanskis.lt/mintys/sa... 2015-06-10 08:16:34, skaitė 3157, komentavo 0

Neleiskime

Lietuvos vyrai ir moterys, norintys tapti savanoriais Lietuvos kariuomenėje. Vyrai, kurie laimėjote nacionalinėje loterijoje net nepirkę bilieto. Lietuvos žmones, pritariantys(tylintieji ir susitaikiusieji) Prezidentės D. Grybauskaitės vykdomai agresyviai užsienio politikai Rusijos atžvilgiu. Neatsižvelgdami į kitų nuomonę, prašau paklauskite savęs, už ką jūs kovojate ir už ką kovosite įstoję į Lietuvos kariuomenę? Už Lietuvą ar už Lietuvą valdančius asmenis?

Jeigu atsakėte, kad kovojate ir kovosite už Lietuvą, tai prašau man pasakykite kaip kariuomenė padės spręsti Lietuvos problemas tokias kaip: mažas gimstamumas (5 vieta nuo galo Europoje), emigracija( 450 tūkst. arba 1/4 darbingo amžiaus žmoniu dirba ir gyvena užsienyje), didelis savižudybių skaičius( sidabro medalis pasaulio čiampionate), alkoholizmas ( 3 vieta pasaulyje su 16.2 litro vienam lietuviui vyresniam nei 15 metų), minimalus atlyginimas (3 vieta nuo galo Europos sąjungoje), korupcija ir t.t.

Kariuomenės tikslas apginti nuo išorės pavojų, tačiau priešas jau viduje. Kariuomenė mums nepadės spręsti viduje esančių problemų.

Per 25 “laisvės” metus mes taip sudirbome savo šalį, kad turbūt vienintelis dalykas ką dabar galime padaryti, tai rėkti kaip mus puola rusai. Todėl, kad tai didžiausia Lietuvos problema. Dėl Putino taikomos užsienio politikos, Lietuvos verslininkai negali mokėti didesnių atlyginimų, Lietuvos moterys bijo gimdyti vaikus, o silpnesnių nervų žmonės pamatę Putiną per televiziją, perka virves arba šokinėja nuo Europos Sąjungos paskolintais Eurais pastatytų tiltų.

Taigi, pagalvokite kas yra tikrasis jūsų priešas. Putinas už televizoriaus ekrano ar supuvęs Lietuvos elitas už valstybės vairo?

Turbūt nei vienas neatsakėte, kad užsivilkę aulinius batus kovosite už Lietuvą valdančius asmenis, tačiau jei paimsit ginklą, jūs būtent tą ir darysite. Tie, kurie turite darbą, per tuos 9 mėnesius vergaujant ir plaunant savo smegenis kariuomenėje, perleisite turtingųjų vaikams savo darbo vietas. Sumažinsite ir taip mažą konkurenciją tarp buržuazijos ir socialinio sluoksnio. Taip pat leisite jiems susirinkti paskutinius lašelius geriausių Lietuvos moterų. Tikriausiai svarbiausia ką jūs atiduosite, tai savo kūną ir sielą. Sielą velniui, o kūną mėsmalei.

Niekuomet nesuprasiu kaip galima savo vienintelį gyvenimą atiduoti aukso ir galios ištroškusiems šachmatų karaliams ir karalienėms, kurie jus stumdys kaip pėstininkus.

Turbūt kiekvienas esate žaidę arba bent jau pažįstate šachmatų žaidimą. Ar jūs esate matę ,kad laimėtojas nebūtų praradęs didžiąją dalį pėstininkų. Čia kalbant apie laimėtojus, nepamirškime ir pralaimėtojo, kuris praranda viską. O jūs ar tikrai žinote, kad tapsite laimėtojais?

Pasaulyje yra trys galingiausios valstybės: JAV, Rusija, Kinija. Jeigu nors viena susijungs su kita dėl bendro tikslo, taps neįveikiama jėga. Jeigu pasidomėsite ką reiškia raidžių junginys “BRIKS”, suprasite, kad greičiausiai stosite į to žaidėjo rankas, kurio karaliaus figūra nuvirs ant žaidimo lentos.

Ir turbūt aš taip gyvenime ir nesuprasiu kodėl žmonės matydami karius grįžtančius cinkuotose karstuose, grįžtančius be kojų, rankų ar kitų kūno dalių, vistiek veržiasi į kariuomenę. Niekada nesuprasiu kaip žmonės žiūrėdami Antro Pasaulinio karo laikų vaizdajuostes ir nuotraukas, vis dar gali galvoti, kad ėjimas į kariuomenę tai tarnavimas tėvynei.

Hitleris tai ne tėvynė, Obama ne tėvynė, Grybauskaitė nėra jūsų tėvynė!

Jūsų tėvynė yra Lietuva, jos žemė ir vanduo, medžiai ir žolė, seneliai ir tėvai, broliai ir seserys. Štai kas yra jūsų tėvynė.

Ir žinoma, supuvęs Lietuvos elitas, tie kurie išlošti aukso puodo negalėjo dėl savo amžiaus, visuomet jums sakys, kad gražiais žodžiais neapginsite tėvynės. Jums sakys, kad berniukai, kurie nesiims ginklo ir negins valstybės elito, niekada netaps vyrais, o mergaitės turbūt netaps moterimis. Ir taip, tai yra tiesa. Mirę berniukai vyrais netampa.

Taigi, dar kartą paklauskite savęs kam jūs ruošiatės tarnauti. Tėvynei ar ją valdantiems bepročiams, kuriems nesvarbu kas darosi šalies viduje.

Jiems nėra svarbu tai, kas turėtų būti svarbiausia. Manau, kad valstybės vidus yra kaip ir žmogaus imunitetas, kuris gali atsispirti visiems išorės virusams, tačiau jeigu savo kūną maitinsime melu, alkoholiu ir cigaretėmis, coca cola ir hamburgeriais, a. užkalniais ir žiurkėmis ramanauskais, tai net ir naujausių technologijų ginklai mums nepadės. Kulkos negali įveikti viduje esančio vėžio…

Taigi, susimąstykite, atmerkite žiniasklaidos užmerktą vieną akį ir į pasaulį žvelkite abejomis. Tik tiesos žinojimas gali pagydyti mūsų tėvynę Lietuvą, tik plačiai atmerktos abi žmonių akys gali pamatyti tiesą ir tik blaivus protas gali kažką pakeisti.

Neklausykime tų, kurie už kiekvieną sakinį ”rusai puola” gauna po dolerį. Neleiskime elitui žaisti šachmatų!