Vilniuje aptartas albanų mafijos ir Kosovo banditų kelias ES integracijos link

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/vilniu... 2015-06-09 15:17:43, skaitė 3597, komentavo 1

Vilniuje aptartas albanų mafijos ir Kosovo banditų kelias ES integracijos link

LDiena.lt: jeigu mūsų Užsienio reikalų ministras vertina Serbijos etninio regiono Kosovo albanų banditų ir mafijos pasiskelbtą ir valdomą darinį kaip "laisvą demokratišką valstybę", tuomet matyt, tik laiko klausimas, kad Lietuvos respublikos Užsienio reikalų ministerijoje apsilankys ir Pietų Osetijos, Abchazijos, Lugansko Liaudies ir Donecko Liaudies respublikų atstovai...

Malonu žinoti, kad Lietuvos valdžia taip nuosekliai palaiko tautų teisę į apsisprendimą.
---


Banditų atstovas (pirmas iš kairės ir iš dešinės)

 

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 8 d. susitiko su Vilniuje viešinčiu Kosovo ES integracijos ministru Bekimu Čolaku (Bekim Ҫollak).

 

Susitikimo metu abiejų valstybių ministrai akcentavo draugiškus šalių ryšius ir suinteresuotumą juos plėtoti. Buvo pabrėžta, kad Kosovo ES integracijos narystės siekiai galėtų paskatinti ir dvišalių santykių plėtrą. L. Linkevičius pasiūlė Kosovui pasinaudoti sėkminga Lietuvos ES integracijos reformų įgyvendinimo patirtimi.

L. Linkevičius pabrėžė, kad geri kaimyniniai santykiai ir regioninis bendradarbiavimas yra viena iš sąlygų ES integracijos siekiančioms Vakarų Balkanų šalims.

urm.lt inf.