Laimėjo smegenų plovyklos ir gaidžiai

Autorius: Vaidas Žemaitis Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/2019... 2019-05-13 10:20:04, skaitė 1043, komentavo 12

Laimėjo smegenų plovyklos ir gaidžiai

Ką smegenų plovyklos „piršo“, tie ir laimėjo. Tuos kuriuos juodino, tie liko už borto. Nieko čia nuostabaus, tiesiog žmonės tingi mąstyti. Kaip galima paaiškinti tai, kad pensininkai balsuoja už tą, kuris „atėmė“ pensijas, o tas kuris bando, kad ir mažais tempais jas didinti, lieka už borto?

Paaiškinimas yra labai paprastas, žmonėmis yra labai lengvai manipuliuoti, ypač, kai tai daro valstybiniai visuomeniniai transliuotojai ir kitos melasklaidos priemonės. Žmonės jais aklai tiki. Tiesiog patiki ir daugiau jokios logikos ar analizavimo.

Pamokos neatliktos

Karbauskiui su Skverneliu nuo pat pradžių sakiau, nesvarbu, kad „laižote“ šikna Amerikai, Jūs jiems neįdomūs su savo vertybėmis. Amerikai reikalingi nuolankūs tuštukai ir beprasmybių nešėjai. Kadangi durnadėžių palaikymo neturėjote ir neturite, laimėti šansai labai maži. Nesvarbu, kad į Seimą žmonės rinko. Į Seimą išrinkus, žmonės tikėjosi, kad nuo kitos dienos gyvenimas pagerės, to nesulaukę, jie vėl puolė balsuoti už tuos, kuriuos liepė gaidžiai, durnadėžės ir visa kita vakarų korporacijoms priklausanti melasklaida.

Gaila ir tų kandidatų – naivuolių, kurie tikėjosi „apgauti“ masines programavimo priemones ir su savo vertybėmis suvilioti rinkėją.

Antras turas

Į antrą turą papuolė Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Antrame ture greičiausiai, tie kurie „sausai prapylė“ parems Nausėdą, nors ką ten gali žinoti…

Tai ką gaidžiai ir apklausų tarnybos sako? Ar spėjo per naktį padaryti naujas apklausas ir jas paskelbti per durnadėžes ir masinio programavimo priemones, kas laimės antrame ture?

Referendumai

Referendumui dėl pilietybės išsaugojimo įteisinti pilietybės išsaugojimą, nepakako balsų. Referendumas dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo, neįvyko. VRK rezultatai.

Vaidas Žemaitis