Namudinis propagandistas Rimvydas Valatka tapo Liberalų sąjūdžio konsultantu

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/politi... 2015-05-19 08:18:19, skaitė 3780, komentavo 0

Namudinis propagandistas Rimvydas Valatka tapo Liberalų sąjūdžio konsultantu

Namudinis propagandistas, už pinigus platinantis savo propagandinius lozungus pačiame objektyviausiame ir teisingiausiame skandinavų kapitalo portale Delfi.lt, istorinio nesusipratimo dėka dar ir nepriklausomybės akto signataras bei savo paties nesupratimo pasekoje, vadinantis save politikos apžvalgininku, asmuo - Rimvydas Valatka pradeda dirbti politinės partijos Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio konsultantu. R. Valatka konsultuos liberalų rinkimų štabą ir padės rengtis 2016 metų spalį vyksiantiems Seimo rinkimams.

„Pastaruoju metu ieškojausi tokio darbo, už kurį ne tik algą gaučiau, bet kuris man pačiam būtų priimtinas ir artimas. Iš visų pasiūlymų, kuriuos gavau, Liberalų sąjūdžio man buvo artimiausias. Pats niekada neslėpiau, kad laikausi liberalizmo doktrinos, todėl džiaugiuosi, kad tęsiu savo karjerą dirbdamas kartu su Liberalų sąjūdžiu. Tikiuosi padėti šiai augančiai politinei jėgai siekti aukščiausių tikslų“, – sako R. Valatka.

Liberalų sąjūdžio konsultantu R. Valatka pradeda dirbti nuo gegužės 19 dienos.

„Rimvydas nėra tiesiog politikos apžvalgininkas – jis yra šios srities virtuozas, puikiausiai išmanantis Lietuvos politinio gyvenimo niuansus. Džiaugiamės, kad tokios asmenybės jungiasi prie Liberalų sąjūdžio komandos. Su R. Valatkos prisijungimu ir toliau laikysimės aukščiausių politinio darbo kokybės standartų bei sieksime tinkamai pasiruošti artėjantiems Seimo rinkimams“, – sako Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis.

R. Valatka pastaruosius 3 metus ėjo laikraščio ir naujienų portalo „15min“ vyriausiojo redaktoriaus pareigas, anksčiau dirbo redaktoriumi naujienų portale „Lrytas.lt“, dienraštyje „Lietuvos rytas“, savaitraščiuose „Atgimimas“, „Gimtasis kraštas“.

Nepriklausomybės akto signataras R. Valatka buvo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo narys, nuo 1991 m. gegužės iki 1992 m. lapkričio buvo Liberalų frakcijos narys.

---
LDiena.lt: belieka pasveikinti nežinia kokiam kapitalui priklausančius Lietuvos pedoliberastus padariusius teisingą pasirinkimą - šūdas šūdo nesuteps. O už tai, kad
šią sunkią mūsų Tėvynei valandą, kai ją nenumaldomai RUSAI PUOLA, gerbiamas politvirtuozas ir analitkurtizanas, internetine pravarde "Valkata" savo genialiais strategavimais sumažins pedoliberastų elektoratų balsų skaičių kaip minimum 20% - galima tik padėkoti.