Vokietijos žaliųjų partija finansavo pedofilus ir siekė šalyje įteisinti pedofiliją

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/vokiet... 2018-11-06 11:54:06, skaitė 618, komentavo 1

Vokietijos žaliųjų partija finansavo pedofilus ir siekė šalyje įteisinti pedofiliją

Parlamentarai pedofilai dabar – specialiosios komisijos tyrimo objektas. Ji jau nustatė, kad pedofilai per Žaliųjų partiją Bundestage bandė daryti poveikį visam Vokietijos parlamentui, kad šis legalizuotų kraupų nusikaltimą.

Bene daugiausia apie Žaliųjų partijos juodąją pusę žino jos archyvo direktorius Christophas Beckeris-Schaumas. Informacija, kurią jis sukaupė per visus 33 partijos egzistavimo metus, pribloškianti: storas dokumentų rinkinys liudija, kad per šį laiką tarp žaliųjų atsirado daugybė įtakingų pedofilų.

„Jie bandė naudotis žaliaisiais kaip tribūna, kad prastumtų savo interesus. Partija jautėsi užguita ir nežinojo, kaip išspręsti šią problemą, drauge nieko nediskriminuojant“, - pasakojo Ch. Beckeris-Schaumas.

Būtent todėl, pasak jo, devintajame praėjusio tūkstantmečio dešimtmetyje Žaliųjų partija tiesiogiai finansavo Federalinę gėjų, pedofilų ir transseksualų partiją, reikalavusią įteisinti seksą su nepilnamečiais. Dabar žalieji tai vadina „nevykusia klaida“.

„Būna, kad per dieną į Žaliųjų partiją įstoja šimtai žmonių. Kai profesionalai Bundestage suvokė, kas darosi, visus pedofilus išmetė velniop“, - sako Žaliųjų partijos steigėjas Ludgeris Volmeris.

1984-1987 m. Federalinė gėjų, pedofilų ir transseksualų partija (Arbeitsgemeinschaft „Schwule, Päderasten und Transsexuelle“, sutrumpintai – SchwuP) buvo oficiali Žaliųjų frakcijos Bundestage dalis. Tuo metu diskusijos apie seksą su vaikais vykdavo kasdien. Frakcija pareikavo, kad Vokietijos parlamentas panaikintų Baudžiamojo kodekso 176 straipsnį, kuriuo baudžiama už pedofiliją ir vaikų tvirkinimą.

Vienas pagrindinių aktyvistų, siekusių, kad šis straipsnis būtų panaikintas, – tai atviras gėjus Volkeris Beckas (gim. 1960 m.), Žaliųjų partijos narys Bundestage, dar vadinamas „Vokietijos vienos lyties asmenų partnerystės įstatymo tėvu“.

Po 1987-ųjų iškrypėliai ėmė veikti tyliau ir tik šiemet paaiškėjo jų įtaka Vokietijos įstatymų leidėjams.

Yla išlindo iš maišo, kai pedofiliją viešai propaguoti ėmė Frankfurte prie Maino gyvenantis žydų tautybės Danielis Marcas Cohnas-Benditas (gim. 1945 m.), Europos Parlamento Žaliųjų ir Laisvojo aljanso grupės koprezidentas. Šis politikas – griežtas karinių intervencijų į Bosniją ir Afganistaną šalininkas, Čekijos ir Vengrijos prezidentų atviras priešas (susitikęs su Vengrijos vadovu net nepadavė jam rankos, o Čekijos prezidentą viešai įžeidė).

D. M. Cohnas-Benditas apie „seksą su vaikais“ rašė dar savo 1975 m. pasirodžiusioje knygoje „Didysis turgus“, kurioje aprašė savo iškrypėliškus nuotykius. Šioje autobiografinėje knygoje jis pasakojo, kad būdamas vaikų darželio auklėtoju turėjo „erotinių nuotykių su penkiamečiais“. „Maži vaikai fantastiškai seksualūs. Sakau tai sąžiningai, rimtai. Iš pradžių dirbau su visiškais mažyliais, tai kas kita, na, o vaikai, kuriems ketveri-šešeri metai! Žinote, kai penkiametė mergaitė pradeda jus nurenginėti, tai fantastika“, - aiškino pedofilas prancūzų televizijai „France 2“.

Pedofilijos skatinimu politikas oficialiai pirmąsyk apkaltintas 2001-aisiais, o šiemet jis buvo apdovanotas Theodoro Heusso prizu, nuo 1964-ųjų skiriamu už ypatingus nuopelnus demokratijai. Po šio įvykio Vokietijoje kilo didžiulis skandalas ir antipedofiliniai protestai.

D. M. Cohnas-Benditas iki šiol yra laisvėje, negavo jokio „vilko bilieto“ ir toliau sėdi aukštame poste Europos Parlamente.

Kokia tikroji pedofilų, turinčių bent 10 proc. šalininkų Bundestage (oficialiai), įtaka Vokietijos politikai, dabar nuspręs specialioji komisija.

Beje, tiriant šiuos įvykius paaiškėjo, kad kanibalas iš Rotenburgo Arminas Meiwesas, 2001-aisiais suvalgęs savo draugą, kalėjime aktyviai užsiima politika. Jis vadovauja Žaliųjų partijos kalėjimo skyriui.

Pedofilų partiją įsteigę buvo ir vokiečių kaimynai olandai. Kaimyniškos meilės, laisvės ir įvairovės partija (Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit, PNVD) iš tikro buvo pedofilų partija, siekusi legalizuoti vaikų pornografiją ir santykius su vaikais iki 12 metų. Partija buvo įkurta 2006-aisiais trijų pedofilų, tačiau į valdžią, skirtingai nei Vokietijoje, nepateko ir 2010-aisiais iširo.

JAV veikia pedofiliją ir pederastiją propaguojanti organizacija NAMBLA (North American Man/Boy Love Association). Jai advokatavo ir bitnikų poetas Allenas Ginsbergas. 1995-aisiais amerikiečių detektyvai susekė 1100 NAMBLA narių.

Lietuvoje, kaip žinome, pedofilijos nėra, todėl su ja kovoti tiesiog nėra prasmės. Taip sako Lietuvos Respublikos teisėsaugininkai ir politikai, kurie, skirtingai nei jų kolegos JAV, Vokietijoje, Nyderlanduose ir kitose pažangiose šalyse, nėra įsivėlę į jokius pedofilijos ar pederastijos skandalus.