Timati koncerto anonsas: ir skambės virš Vilniaus „viskas bus pagal planą, kai Putinas yra tavo flagmanas“

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/timati... 2018-08-11 13:08:45, skaitė 705, komentavo 2

Timati koncerto anonsas: ir skambės virš Vilniaus „viskas bus pagal planą, kai Putinas yra tavo flagmanas“

Paaiškėjo, kad intelektualaus konservatorių humoro kūrėjas, dosniai valstybės remiamos internetinės „Laisvės“ televizijos įkūrėjas, žurnalistas Andrius Tapinas yra ir profesionalus muzikos kritikas.

Visuomeniniuose tinkluose žurnalistas anonsavo garsaus Rusijos repo, hiphopo, R’n'B stilių dainininko Timati būsimas gastroles Vilniuje, šių metų lapkričio 16 d., kur muzikos žvaigždė pristatys savo naujausią programą „Pokolenie“.

„Nepainiokim muzikos ir politikos. Bet lipkim ant to paties grėblio vėl ir vėl.

Rusijos reperis Timati.

Geras Putino draugas. Na, labai geras draugas.

Toks geras, kad Putino gimtadienio proga sukūrė jį šlovinančią dainą „Geriausias draugas“. Ji prasideda žodžiais „Mano geriausias draugas yra prezidentas Putinas“ ir tęsiasi „Mes visi už jį, visa šalis, jis kietas, jis superherojus“, „jis baltasis vadas“, „jis pagrindinis ir žinai, kad viskas bus pagal planą, kai jis yra tavo flagmanas“.

„Putinas didžiausias mano autoritetas“ – nusifotografavęs su diktatoriumi pareiškė Timatis – „jo dėka Rusijos didybė grįžta“
Šių metų rinkimų metu Timatis tapo Putino patikėtiniu ir kartu su kitais Kremliaus mėgstamais atlikėjais sukūrė Putinui skirtą himną „Kelrodė žvaigždė“ – „Tarp milijonų žvaigždžių yra vienintelė tokia – kelrodė“.

Kovą jis puikiai dalyvavo koncerte, skirtame Krymo prijungimo prie Rusijos metinėmis, o lygiai prieš savaitę Timatis su programa „Karta“ koncertavo okupuotame Kryme.

Lapkričio mėnesį su ta pačia programa jis jau planuoja džiuginti ir Vilniaus publiką. Koncertas numatytas lapkričio 16 dieną Pramogų arenoje, galbūt publikos pageidavimu Timatis atliks ir žymiąsias „Geriausias draugas“ ir „Kelrodė žvaigždė“.

Kai kalbėjausi su Arkadijum Babčenka (neseniai iš numirusių prisikėlęs rusų žurnalistasekspertai.eu past.), jis nuoširdžiai traukė pečiais – kodėl jūs įsileidžiate visus šituos kirkorovus, lepsus ir timačius, ką jūs norite kam įrodyti?

Bet va – įsileidžiam. Ir skambės virš Vilniaus „viskas bus pagal planą, kai Putinas yra tavo flagmanas“.

Užsienio reikalų ministerija – ar skambės?

O Timatį koncertą organizuoja – UAB „Realūs renginiai“, pernai Širvintų rajone Medžiukų kaime įkurta vieno asmens bendrovė. Rekvizitai.lt duomenimis jai vadovauja Leonard Jakubėnas, bet pats ponas Jakubėnas pakomentavo, kad įmonę pardavęs ir nieko bendro su ja neturįs.

Laurynai Kasčiūnai, čia ir tamstos sritis“, - anonsuodamas Rusijos atlikėjo koncertą savo kolegai naują darbo užduotį nurodė A. Tapinas.

skirt.png

Bilietų kainos į koncertą nuo 32 iki 597 eurų. Koncerto metu Timati savo gerbėjams Lietuvoje žada atlikti garsiausius savo kūrinius ir naujausius hitus. Bilietus galima įsigyti ČIA.