Oligarchai daugiau nebevaldo Rusijos

Praėjus 15 metų, kai visur mirga raito Putino nuotraukos, kai naujienų kanalai pasakoja apie jo įsiveržimą į Ukrainą ir per tą laiką mes jau įpratome laukti iš jo staigių, aiškių ir tikslių sprendimų. Nors tame interviu Putinas nepaminėjo jokių pavardžių, visiems buvo aišku, apie ką jis kalbėjo. Kalba ėjo apie taip vadinamą „Kremliaus krikštatėvį“ Borisą Berezovskį, patį žymiausią oligarchą, kuris sukaupė neįtikėtinus turtus chaotiškame paskutiniame XX amžiaus dešimtmetyje.

Policijos atliekamų kratų kriterijai – ne policijos kompetencija

2015 metų kovo 19 dieną įvairiose Lietuvos vietose policija atliko kratas 9 asmenų, veikiančių prieš Lietuvos valstybę, privačiose valdose. Buvo skelbiama, kad policija, kuri atliko kratas, rėmėsi prokurorų pareiškimais ieškoti uždraustos literatūros. Tačiau pasidomėjus ir pradėjus ieškoti to uždrausto Lietuvoje literatūros sąrašo, jo niekur iki šiol rasti nepavyko, tame tarpe ir Baudžiamajame kodekse. Todėl ekspertai.

Tikrieji patriotai tautininkai ir konservatoriai petys petin drąsiai kovoja prieš kolaborantus

Konservatorių veidas Algis Ramanauskas (vyriškoji konservatorės Rasos Juknevičienės versija) drąsiai išrėžė visą tiesą apie labai blogą poetę Salomėją Nėrį: „Pirma, ji buvo labai bloga poetė. Nežmoniškai bloga poetė. Ji buvo brunius. Antra, ji buvo kvislingė, paprasčiausia išdavikė. Nieko ji neklydo – puikiausiai žinojo, ką darė. Trečia – ji buvo žiauriai negraži, turėjo kašaloto kaktą, iš veido šiek tiek priminė klozetą.

Tik trys metai...

Lygiai prieš tris metus šia idėja pasidalino vienas Londono lietuvis Raimundas. Šita idėja tapo kūnu ir gyvuoja jau treti metai. Prieš tris metus, rinkomės pirmą kartą liepos 6 dieną, kai visa Lietuva renkasi iškilmingai giedoti himno. Sugiedojom ir mes. Ir „švelniai glostomi“ maždaug 30 laipsnių šilumos, kuri kaip nuo veidrodžio atsispindėjo nuo Kauno senamiesčio grindinio, pasileidom į pirmąjį bėgimą. Tada, matyt nelabai tikėdami, kad tokie bėgimai gali iš viso įvykti, pirmuosius bėgikus įamžino ir žiniasklaidos fotografai.

Taikus socialinis protestas ar Armaidanas? Žmonės, atsikvošėkit!

Молодцы, немайданщики... Доплясались... О чём и предупреждалось с первого дня... Но у вас был армянский супер оригинальный Немайдан! А всё остальное - киселёвскаяпропаганда! Мы же мудрые, хитрые, древние, не то что всякие остальные! Состав толпы полностью меняется, появились ребята в капюшонах и с закрытыми лицами.

Informacinio karo trolių armija stoja į mūšį (video)

Internetas šiandien tapęs trolių pasauliu. Trolingas tapo bendravimo norma ir kiekviename internaute šiandien slepiasi mažytis trolis. Tad visiškai natūralu,kad tarpusavyje kariaujančios pusės kovai buria savo trolių armijas. Reportažas apie tai, kaip šiandien organizuojamas vakaroidinių trolių frontas, kurio pagrindinis tikslas ir taikinys - Rusija.

Ir jie mums siūlo atsisakyti grynųjų? Ačiū, bet gal ne

Stebiu, kas darosi Graikijoje. Kur žmogeliams leidžiama pasiimti iš banko tik po 60 EUR dienai. Ir tai ne visiems pavyksta rasti neištuštintą bankomatą. Eilinį kartą pasitvirtino sena tolerantiškiausios tautos išmintis: - turi grynųjų - turi pinigų. Turi sąskaitą banke - turi skaičiukus svetimame kompiuteryje.

M. Ransdorfas: „Atsiprašau, kad pasakysiu nediplomatine kalba“

Galima paklausti – ar M. Garbačiauskaitės-Budrienės pasvarstymus apie naudingus idiotus įkvėpė ne Čekijos europarlamentaras Miloslavas Ransdorfas? M. Ransdorfas pasakė tik tiek: „Atsiprašau, kad pasakysiu nediplomatine kalba, bet mes neturime būti Jungtinių Amerikos Valstijų naudingais idiotais. Ligi šiol Europos Sąjungos elgesys buvo toks, kad mes buvome užėmę naudingų idiotų poziciją“.

Pseudopatriotai – prieš Salomėją Nėrį

Maironio lietuvių literatūros muziejui viešai paskelbus, kad liepos 7-ą dieną Kauno Petrašiūnų kapinėse bus rengiamas lietuvių poetės Salomėjos Nėries 70-ųjų mirties metų paminėjimas, sisteminėje žiniasklaidoje bei daugelio buržuazinių „patriotų“ ir patriotėlių interneto puslapiuose prasidėjo šlykšti, arogancijos ir siauraprotiškumo persunkta isterija. Teigiama, esą S. Nėris, kartu su kitais to meto pažangiosios inteligentijos atstovais, „išdavė“ Lietuvą, pasisakydama už socialistinės santvarkos įvedimą 1940-aisiais metais.

Chuntistinė Ukraina vokiečių akimis: išgyventi Kijeve

Šis keistas laikrodis šalia Maidano vis dar čia. Europos futbolo sąjungos (UEFA) pageidavimu jį pastatė ant vejos kaip didelę 11 metrų klombą. Kai 2012-ųjų vasarą prasidėjo Europos čempionatas, šalia dar stovėjo čempionato talismanai – žmogeliukai Slavek ir Slavko. Vienas iš vardų čekiškas, kitas serbiškas. Taip juos pavadino amerikiečių marketingo agentūros darbuotojai, dirbę paruošiamuosiuose turnyro darbuose. Turbūt, jie nusprendė, jog tai ukrainietiški vardai, nors tai visiškai ne taip.Ciferblate trūksta keleto skaičių.

Informacijos šaltiniai

Game over. Graikijai ar eurozonai?

€uro-grupė Briuselyje atsisakė patenkinti Graikijos prašymą mėnesiui atidėti pagalbos programos išplėtimą, kad graikų tauta galėtų ramiai ateiti į referendumą š.m. liepos 5 dieną ir nuspręsti ar jai verta tęsti šią programą kreditorių sąlygomis. Kas reiškia – kad referendumo idėja automatiškai prarado prasmę. Pagalbos programa automatiškai nustos veikti antradienio naktį, t. y. Birželio 30 dieną. Janis Varufakis savo komentare pastebėjo – “Atsisukusi nugara į mus €uro-grupė savo autoritetą nusmukdė iki žemutinės ribos”.

Švedijos vaikai, aplinkos tvarkymo darbų metu yra verčiami lankytis homoseksualų eitynėse

Šiais metais, toks aplinkos tvarkymo paradas, kaip Vakarų sekso šventės dalis, organizuojamas jau antrą kartą. Tai „šventė“, kai suaugusieji iš įvairių seksualinių mažumų, pusnuogiai žygiuoja gatvėmis.Vaikams buvo pasakyta tuo metu skanduoti šūkį – „kas esate jūs – kuriems leista mylėti ką tik užsigeidžiate“. Paklausta, kodėl aplinkos tvarkyme dalyvaujantys vaikai verčiami žiūrėti tokius dalykus, jų mokytoja Sara Ghadzi pasakė: „Apie žmonių lygybę mes kalbamės kiekvieną dieną, ir mums visiškai nesvarbūs odos spalva ar lytis“.

Vaikų darželis

Rusijos tarptautinė įtaka neutralizuoja visus mėginimus ją izoliuoti – apie tai byloja Europos šalių nesutarimai, svarstant sankcijų politikos efektyvumą. – rašo buvusi JAV Valstybės departamento darbuotoja. Mėginimai izoliuoti Rusiją sužlugo dėl to, kad „tarptautinė Rusijos įtaka praktiškai pavertė jos izoliaciją neįmanoma“, o pati baudimo už „blogą elgesį“ politika neefektyvi ir neišsprendžia svarbiausių problemų. – mano buvusi JAV valstybės sekretoriaus padėjėja ir analitinio centro Pen American Center vykdomoji direktorė Siuzen Nosel.

Dž. Orvelas. 1984 (9)

Buvo priešpiet. Vinstonas iš savo kabinos ėjo į tualetą. Ilgu šviesiu koridoriumi į jį iš kito galo artėjo vieniša figūra. Tai buvo tamsiaplaukė mergina. Nuo to vakaro, kai susidūrė su ja, išeidamas iš senienų krautuvėlės, buvo praėjusios keturios dienos. Jai priartėjus, jis pastebėjo, kad dešinė jos ranka parišta kombinezono spalvos raiščiu; todėl iš tolo ir nepamatė. Gal susilaužė, sukdama kurį nors didžiulį kaleidoskopą, kuriuose „rezgami“ romanų siužetai. Tai būdavo gana dažna nelaimė literatūros departamente.

Nuo šiol Latvijos mokyklose – dorovinis ugdymas

Latvijos tėvų bendruomenės, visuomeniniai judėjimai, organizacijos ir pavieniai visuomenės nariai švenčia pergalę. Kelis mėnesius trukusiuose Seimo posėdžių klausymuose buvo svarstomas Švietimo įstatymo pakeitimas, kuriuo siekta įteisinti dorovinį mokymą ir auklėjimą mokyklose. Daugumos Seimo narių pritarimu tokia nuostata patvirtinta birželio 18 dieną. Nuo šiol mokyklos turės užtikrinti moksleivių dorovinį švietimą ir auklėjimą, kuris atitiktų Latvijos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintas vertybes – santuoka yra vieno vyro ir vienos moters sąjunga, prioritetas teikiamas santuokai ir šeimai.

Įsileido kiaulę į bažnyčią. Liberalų klounas sostinės taryboje toliau dergia mūsų šalį

Lietuviško Facebooko šios dienos pagrindinė tema. Garsus gebėjimu išgyventi už septynis šimtus litų per mėnesį bei pomėgiu viešai defiliuoti pasirėdžius moteriškais rūbais verslininkas Mark Adam Harold aka Splinter, šiandien pasisakė apie šalį. Kurios silpnaprotiškoji elektorato dalis išrinko tą D.Britanijos pilietį į Vilniaus miesto tarybą. Ką ta liberali asilo kepurė norėtų padaryti su Lietuva ir jos piliečiais, galite pasižiūrėti paveikslėlyje.

Baltagalvis erelis

Jūs logiškai pagalvokite, jeigu jums sunku duoti benamiui kelis litus, tai kaip jūs išmąstote, kad Amerikos verslininkai, akcininkai, korporacijų vadovai, siųs milijardus kainuojančius naikintuvus, tankus, atominius lėktuvnešius į kažkokias džiungles Vietnamus, dykumas ir kitas vietas? Kaip jūs išmąstote, kad Amerikos didieji industrijos kapitonai mėtys milijonus kainuojančias bombas ir siųs savo kvailelius karius į karą tik dėl kažkokios demokratijos, dėl žodžio laisvės? Ir jūs dar tikite, kad tai neturi atsipirkti? Verslas visuomet turi atsipirkti, kitu atveju gresia bankrotas.

Tarp apgautųjų ir jūs

Ūkininką auginantį karves ir tiekiantį pieną pieno perdirbėjams, dažnai perdirbėjai apgauna, sugalvodami naujus mokėjimo būdus už pieno žaliavą. Ūkininkai šerdami gyvulius kombinuotais pašarais, bei papildais iš karvės išgauna didesnius kiekius pieno. Gydo karves antibiotikais (kurie aptinkami piene), o dažnai antibiotikus karvės gauna ne tada kai suserga, bet profilaktiškai, kad nesirgtų. To pasekoje išgaunamas pienas mažai kuo panašus į kaime pas močiutę auginamos karvutės, kuri perpus mažiau duoda pieno.

Kaip be aukų išvaikyti maidaninį šabašą. Honkongo instrukcija Jerevanui

Блогер Руслан Карманов еще зимой, после посещения Гонконга написал прекрасную инструкцию по удушению любой цветной революции. Удушению красивому, без крови. Думаю, в связи с событиями в Армении, ее не лишним будет воспроизвести вновь. Ключевое - что методичка у белоленточников старая, и прецедент ломания хребта цветной революции - уже есть. Ими проиграна ключевая война - технологическая, они устарели и не тянут. В общем, отражая ситуацию с США в мировом масштабе.

Paul Craig Roberts kreipimasis Tarptautinėje Konferencijoje dėl Vašingtono inicijuotos Europos-Rusijos Krizės

Jungtinės Valstijos siekė imperijos plėtros nuo pat jos ankstyvosios istorijos, bet TSRS kolapsas 1991 m. leido Vašingtonui visą pasaulį pamatyti kaip savo nuosavą „tėvoniją“. Tarybų Sąjungos griūtis lėmė JAV valdžioje neokonservatyvių jėgų ir įtakos kilimą. Neokonservatoriai interpretavo TSRS kolapsą taip, kad Istorija pasirinko jų „Amerikietiškąjį demokratinį kapitalizmą“ kaip Naująją Pasaulio Tvarką.Istorijos išrinkta kaip išskirtinė ir nepakartojama šalis, JAV tvirtino turinti teisę ir atsakomybę visam pasauliui primesti savo Hegemoniją.

Skaitomiausių 10-tukas


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nuorodos

Populiariausi per 7 dienas

Populiariausi per 30 dienų

Populiariausi per visą laiką


Komentarai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra. | Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 751 | 675.374